O projekte

Nový developerský projekt novostavby Drotárska 15 vám ponúka doslova a do písmena nenahraditeľné bývanie. Na bratislavskom hradnom kopci nájdete všetko, čo potrebujete ku zdravému, komfortnému a spokojnému životu – moderné byty, čoraz vzácnejší pokoj, najčistejší vzduch v Bratislave, ako aj nedotknutú prírodu v blízkom Horskom parku. Navyše, ide o bývanie nielen blízko prírody, ale aj v súlade s prírodou – vďaka energeticky úsporným smart riešeniam, ktoré plne rešpektujú životné prostredie a okolité prostredie.

Nenahraditeľné
Bývanie
v lukratívnej štvrti

Bývať v centre každého mesta je prestížna záležitosť a Bratislava nie je žiadnou výnimkou. Štvrť v okolí Drotárskej ulice na bratislavskom hradnom kopci patrí v našom meste nesporne medzi najlukratívnejšie. Vďačí za to nielen exkluzívnej polohe, ale aj perfektnej občianskej vybavenosti a dopravnej dostupnosti.

Nenahraditeľná
príroda
v horskom parku

Kto pozná naše mesto, veľmi dobre vie, že Horský park je nenahraditeľné zelené srdce Bratislavy. Napriek tomu, že je situovaný v samotnom centre mesta, nájdete tu nedotknutú prírodu, ktorá priam láka na príjemné prechádzky, športové aktivity či víkendové pikniky. To všetko len pár krokov od vášho nového domova.

Nenahraditeľný
POKOJ
a najčistejší vzduch

Zóna okolo Drotárskej ulice na bratislavskom hradnom kopci patrí podľa nezávislých meraní medzi najtichšie lokality a oblasti s najčistejším vzduchom v rámci celej Bratislavy. Je to bezo sporu unikát – aj uprostred ruchu hlavného mesta si môžete vychutnať pokoj ako na vidieku a čistú vzduch ako v prírode.

Nenahraditeľné
súkromie
iba v 29 bytoch

Menej je niekedy viac, čo stopercentne platí aj v prípade nášho projektu. V celom bytovom dome Drotárska sa nachádza iba 29 bytov. Vďaka tomuto rozumnému riešeniu si tu vychutnáte komornú atmosféru a čoraz vzácnejšie súkromie, aké by ste inde v centre Bratislavy našli len veľmi ťažko.

Len štyri kroky k
Nenahraditeľnému
bývaniu
1.
Rezervačná
zmluva
Uzavretie rezervačnej zmluvy a úhrada rezervačného poplatku vo výške 10.000 €
2.
Zmluva
o budúcej
zmluve
20 % z kúpnej ceny pri podpise ZoBZ
3.
Kúpna
zmluva
Úhrada 80 % z kúpnej ceny po nadobudnutí právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia
4.
Odovzdanie
bytu
1Q 2024 je byt Váš a môžete sa nasťahovať

Náš hypošpecialista Vám poradí a vybaví všetko potrebné pre kúpu Vašeho nového bývania.

ARCHITEKTI & DEVELOPER
Pri projekte Drotárska 15 sme spojili naše developerské skúsenosti s kreativitou renomovanej architektonickej kancelárie. Ako investorská spoločnosť máme na svojom konte úspešnú realizáciu susedného prémiového bytového domu Terasy nad Hradom na ulici Na Hrebienku. Architektúru projektu sme zverili do rúk architektonickej kancelárii APPK pod vedením Ing. arch. Pavla Králika, ktorý dbá na to, aby projekt od prvej skice po poslednú stavebnú úpravu spĺňal najvyššie kvalitatívne štandardy.

Developer: Aktivs, s.r.o.
Napíšte nám

Ak vás náš projekt zaujal, zašlite nám prosím svoje kontaktné údaje a my sa vám v najkratšom možnom čase ozveme.