Lokalita

Byty sa nachádzajú na rohu ulíc Drotárska cesta a Mozartova na bratislavskom hradnom kopci v mestskej časti Staré Mesto. Na tomto výnimočnom mieste ste vždy v centre spoločenského diania, vždy blízko prírody, ale zároveň v nerušenom súkromí a komornej atmosfére vlastného domova. To všetko sú zdanlivo nespojiteľné výhody lukratívnej lokality, ktorú si určite zamilujete.

bohatá kultúra

Epicentrum spoločenského života sa rozprestiera všade vôkol, ani nemusíte vyťahovať auto z garáže. Po koncert živej hudby, divadelné predstavenie, vernisáž novej výstavy či znamenitú kávičku od skúsených baristov nikdy nebudete chodiť ďaleko.

pútavá história

Bratislavský hrad a jeho podhradie patria k vyhľadávaným zastávkam nielen zahraničných turistov, ale aj domácich. Aj po tisícich prechádzkach staromestskými uličkami vždy objavíte niečo nové. Po každom prejdenom kroku sa ešte viac zžijete s pútavou históriou niekdajšieho Prešporku.

prírodná energia

Zachcelo sa vám cesty z mesta? Bude prekvapivo krátka. V Horskom parku, najrozsiahlejšej zelenej ploche Bratislavy, ste pešo do 10 minút. Príďte si sem zameditovať, zabehať, prečítať knihu alebo pozrieť s deťmi zvieratká v známej Horárni. Pár nádychov v lese a hneď je po strese.

perfektná vybavenosť

Keď potrebujete vybaviť nákupy, úrady, lekárov alebo odviesť deti do školy či na záujmové krúžky, niet nad benefit centrálnej polohy bývania. Všetko, čo dennodenne potrebujete, je na dosah. Ušetríte tak množstvo plánovania, najazdených kilometrov aj hodín presedených v dopravných zápchach. A získaný čas môžete investovať do činností, ktoré považujete za radosti, nie povinnosti.

Napíšte nám

Ak vás náš projekt zaujal, zašlite nám prosím svoje kontaktné údaje a my sa vám v najkratšom možnom čase ozveme.